A Sodkiewicz__.jpg
Szanowni Państwo,
z wielkim żalem zawiadamiamy, że w dniu 11 stycznia br. odszedł ppłk mgr Andrzej SODKIEWICZ, wieloletni Zastępca Dyrektora ds. techniczno – ekonomicznych. Pan ppłk mgr Andrzej Sodkiewicz pełnił zawodową służbę wojskową w 105 Szpitalu Wojskowym - w okresie od 05.12.1988r. do 31.01.2003r. Od dnia 01.02.2003r., po zakończeniu służby wojskowej, zatrudniony był na stanowisku Zastępcy Dyrektora ds. techniczno – ekonomicznych. Przez okres swojego zatrudnienia dbał o rozwój infrastruktury technicznej Szpitala, współpracował z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz Jednostkami Wojskowymi.

Pan Andrzej Sodkiewicz przepracował ponad 30 lat na rzecz 105 Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ i jednocześnie wojskowej służby zdrowia.

Zapamiętamy Go jako serdecznego Kolegę, Szefa i Współpracownika.

Pan Andrzej Sodkiewicz jest pochowany na cmentarzu komunalnym Miłostowo w Poznaniu przy ulicy Warszawskiej.

Łączymy się w bólu z rodziną i wszystkimi bliskimi.

Komendant oraz pracownicy 105. Kresowego Szpitala Wojskowego