dzienpielegniarki0

    10 maja 2019 r. odbyły się uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Żaganiu w Hotelu Villa Park.  W trakcie trwania wydarzenia nie zabrakło również atrakcji artystycznych zorganizowanych z myślą o Jubilatkach.

    Starosta Żagański, Pan Henryk Janowicz, wraz z Burmistrzem Miasta Żagań, Panem Andrzejem Katarzyniec, podziękowali pielęgniarkom i położnym za codzienną trudną, profesjonalną, pełną zaangażowania, a zarazem tak potrzebną pracę na rzecz Pacjentów. W spotkaniu wzięła również udział Pani Jolanta Krug, zastępca Dyrektora Narodowego Funduszu Zdrowia ds. mundurowych oraz przedstawiciele Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego.

    Podczas uroczystości jak co roku, przedstawiciele władz miasta złożyli gratulacje pielęgniarkom i położnym obchodzących w tym roku okrągły Jubileusz pracy zawodowej. Ze 105. Kresowego Szpitala Wojskowego wyróżnienia z Okazji Rocznicy pracy zawodowej otrzymało 10 Pań.

    Dyrekcja Szpitala raz jeszcze składa wszystkim wspaniałym Paniom Pielęgniarkom i Położnym  najserdeczniejsze życzenia, pomyślności, zdrowia, spełnienia planów i zamierzeń zarówno w życiu zawodowym, jak i sukcesów w aspekcie osobistym.

Tekst i zdjęcia: mgr Deniz Katrin Mrozik

dzienpielegniarki1

dzienpielegniarki2

dzienpielegniarki3

dzienpielegniarki4

dzienpielegniarki5

dzienpielegniarki6

dzienpielegniarki7

dzienpielegniarki8