1 takx

7.04.2021r.

Minister Obrony Narodowej Pan Mariusz Błaszczak za ofiarną służbę na rzecz ochrony życia i zdrowia Polaków podczas pandemii COVID-19 wyróżnił naszą pielęgniarkę Panią Irenę Zygmanowską.

Pani Irena Zygmanowska jest wieloletnią pielęgniarką, która kieruje pracą pielęgniarek w Oddziale Pulmonologii z Pododdziałem Chorób Wewnętrznych w filii 105. Kresowego Szpitala Wojskowego w Żaganiu.

Jednocześnie od początku pandemii, to właśnie Oddział Pulmonologii  bierze na siebie główny ciężar walki z COVID-19 i  pomimo wielu przekształceń z tym związanych, Pani Irena nieustannie pełni rolę oddziałowej w tym trudnym czasie.

Okolicznościowy ryngraf wręczył Komendant 105.Kresowego Szpitala Wojskowego Pan płk lek. Artur Lipczyński, dziękując za dotychczasowe zaangażowanie i poświęcenie, życząc jednocześnie wielu powodów do satysfakcji z tak trudnej i wymagającej pracy.

Pani Irenie serdecznie gratulujemy !

105. Kresowego Szpitala Wojskowego

fot. Jacek Wąsik / Kierownik filii 105.KSzWzP w Żaganiu